Sitemizde şuan toplam 3866 film bulunmaktadır.
Warframe Platinum

Star Trek Bilinmeze Doğru Türkçe Dublaj İzle

0
( Yüksek Kalite )

Star Trek Bilinmeze Doğru Türkçe Dublaj İzle
Atılgan gemisi tüm mürettebatı ile eve çağrılır, ancak kendi organizasyonunun için de bile durdurulamadığı bir terörün temsil ettiği ve parçalandığı dünyanın bir krizin içersin de kaldığını öğrenirler. Ancak bitirmesi gereken bir şahsi kavgası olan Kaptan Kirk ise tek kişilik olan kitle silahını yakalamak ve savaş alanı içinde özel bir arayış başlatmaktadır. Artık yaşam ile ölüm arasın da bir savaş sürerken dostluklar parçalanarak bir oyun sürmeye başlar.
Dev Avcısı Jack Türkçe Dublaj İzle
Prens devler tarafından kaçırılmıştır. Kral ise en iyi şövalyelerini Prensi sağ salim getirmeleri için görevlendirir. Çiftlik işçisi olarak çalışan Jack ise bu göreve gönüllü olarak katılmıştır. Ancak devlerin ülkesine gidebilmeleri için sihirli fasulyeye tırmanmaları gerekmektedir. Artık onlar için yeni bir geçiş boyutu açılmıştır.
Muhteşem Gastby Full İzle
Henüz yazar olma yolunda ilerleyen Nick Carraway 1920’li yılların en eğlenceli gözde hayatı olan New York’a gelmiştir. Amerikan rüyasında iken tesadüf eseri Jay Gastby ile karşılaşır ve hayatı değişmeye başlar. Diğer yandan ise Amerikan rüyası da çöküşe uğramaktadır.
İyi seyirler. 720pfilmizles.com

3.318
FILM BILGILERI 1350 gün önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

 full hd film izle